До старту
залишилось
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Офіційний хронометрист
  • Офіційний спортивний партнер
  • Партнери

Страхування

Для нас, як організаторів ArcelorMittal Odesa Half Marathon 2017, дуже важливо, щоб кожен учасник був убезпечений від нещасних випадків та несподіванок, пов’язаних зі здоров’ям. Наш Страховий партнер PZU – одна з найбільших страхових компаній у Східній Європі. Спільно з PZU ми розробили індивідуальну програму захисту від нещасного випадку для учасників ArcelorMittal Odesa Half Marathon 2017.

Власник поліса страхування від  PZU Україна може бути впевнений, що в складну хвилину страхова компанія візьме на себе частину його витрат. Страховий поліс передбачає захист у разі наступних випадків, що можуть статися під час участі у ArcelorMittal Odesa Half Marathon 2017:

Замовляючи поліс страхування від нещасного випадку Ви отримуєте:

Поліс можна придбати на сайті під час реєстрації або у день видачі стартових пакетів на ArcelorMittal Odesa Half Marathon 2017. Для оформлення полісу під час видачі стартових пакетів треба мати при собі паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

У разі виникнення питань, щодо страхування, Ви можете звернутися за електронною адресою [email protected]  або за телефоном 067 468 77 38.

Більш детально про Страхового партнера PZU можна дізнатися на сайті  www.pzu.com.ua