• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Титульний партнер
  • Офіційний водний партнер

Фантастичні медалі 6-го ТАВРИЯ В ОДЕСЬКОГО ПІВМАРАФОНУ 2021

Фантастична медаль 6-го ТАВРИЯ В ОДЕСЬКОГО ПІВМАРАФОНУ 2021

Нарешті ми можемо їх показати! Зустрічай фантастичні медалі заходу 6-й ТАВРИЯ В ОДЕСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021!

Ці медалі особливі, бо цьогоріч центральним елементом медалей Бігової Ліги Українських Мейджорів будеш ти. Ти та твоя ціль, заради якої ти біжиш до фінішу. І саме ця ціль буде всередині твоєї медалі.

Сподіваємося, що така медаль додасть тобі запалу. Бо завжди є те, заради чого ти прискорюєшся на фініші. Те, що рухає вперед і прискорює пульс.

У кожного своя ціль, але маршрут до неї — один. І це 6-й ТАВРИЯ В ОДЕСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021.

“Медаль 6-й ТАВРИЯ В ОДЕСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021, який відкриє Бігову Лігу Українських Мейджорів 2021 року, передає ціль учасника, та за допомогою своєї незвичайної форми показує, що забіг — це дещо більше, ніж те, що на поверхні.

Концепція форми обрана таким чином, аби учасник буквально “відкривав” медаль та бачив свою персональну ціль. Саме цей орієнтир допомагає не зупинятися.

Головний меседж нашої Ліги — це мета, що веде бігуна від тренувань до фінішної стрічки. Тож цьогоріч центральним елементом медалей Бігової Ліги Українських Мейджорів буде саме учасник та його ціль, заради якої він біжить до фінішу.

Ми впевнені, що ця медаль стане особливою у колекції кожного бігуна”, — відзначила Вікторія Веремієнко, директорка з маркетингу та комунікацій Run Ukraine.