• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Титульний партнер
  • Офіційний водний партнер

Фінішуй та вигравай

Серед учасників Одеського півмарафону розіграють Bluetooth-навушники, павербанк та ще два десятки призів

 

Давно мрієш про крутий приз на забігу? Фінішуй на Одеському півмарафоні! Серед бігунів, які фінішують на 4th Tavria V Odesa Half Marathon 15 вересня розіграють ряд цінних подарунків, незалежно від того, яке місце вони посядуть.

 

Можливо, ти лише нещодавно розпочав свої заняття бігом і на Одеському півмарафоні бігтимеш свої перші 4,2 км. Можливо, ти ще той Флеш і плануєш подолати півмарафон не більше ніж за 01:30. 15 вересня ти зможеш виграти неймовірний приз – і немає жодної різниці, як швидко ти бігтимеш. Адже все вирішить всемогутній рандом, який визначить 29 переможців, які отримають подарунки від партнерів Odesa Half Marathon. 

 

Усі фінішери забігів з чіповою системою фіксації результатів (4,2 км, 10 км, 21,0975 км, естафети, командні забіги) візьмуть участь у розіграші ряду подарунків від партнерів заходу. Виграти призи зможе кожен, незалежно від місця, яке він посів на забігу, та дистанції, яку він подолав.

Серед подарунків – безпровідні навушники, павербанк, бігова сумка та ще понад два десятки можливих призів. Може, один з них стане твоїм?

Розіграш відбудеться у день заходу, 15 вересня, за допомогою ресурсу random.org. Він транслюватиметься у прямому ефірі на великому екрані у спортивному містечку та в YouTube.

 

Хто візьме участь у розіграші?

Які призи розігруватимуться?

 

Завдяки такому розіграшу отримати подарунки можуть не тільки швидкісні бігуни, які посядуть призові місця, а практично кожен. Все вирішать випадок і сліпа удача.

Тому якщо ти досі не зареєструвався на Одеський півмарафон – хутко виправляй це. Можливо, 15 вересня фортуна посміхнеться саме тобі?

Деталі – в офіційних правилах розіграшу.

 

Правила розіграшу Фінішуй та вигравай