До старту
залишилось
sponsor
 • Генеральний медіа партнер
 • Генеральний медіа партнер
 • Генеральний медіа партнер
 • Офіційний спортивний партнер
 • Партнер дистанції
 • Офіційний хронометрист
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Офіційний водний партнер
 • Титульний спонсор
До старту
залишилось
sponsor

Пейсмейкери

Півмарафон – це хороша перевірка вашої бігової готовності. Близько тисячі бігунів від новачків до професіоналів будуть долати цю дистанцію на 3rd Odesa Half Marathon.

 

Пейсмейкер – це досвідчений бігун, що виходить на дистанцію разом з усіма учасниками забігу, проте його головною задачею є задавання оптимального бігового темпу – ритму, котрий допоможе учасникам гарантовано прийти до фінішу в установлений час.

 

Знайомство з командою «пейсмейкерів»:

Пейсмейкери 1:29

 

Янчук Олександр

Клуб: Start Dnipro

 

Побажання учасникам:

Для досягнення результату на дистанції необхідно мати: розумну стратегію, швидкість, витривалість. І ще орієнтир, який дозволить відчути межу і приведе до перемоги. Якщо ви готові підкорити рубіж в 1 год 29 хв на півмарафоні – побігли разом!

Шкодінов Ігор

Клуб: відсутній

 

Побажання учасникам:

Всім учасникам бажаю легких ніг, швидких кілометрів, особистих досягнень! Не зупиняйтеся на досягнутому, ставте нові цілі! Подорожуйте, адже забіги – це найкраща можливість побувати в нових місцях!

 

Пейсмейкери 1:39

Вікторов Олександр

Клуб: КЛБ “Білоцерківський марафон”

 

Побажання учасникам:

Обираючи цільовий темп на будь-яку дистанцію, необхідно звернути увагу на рівень вашої підготовки, самопочуття та погоду в день старту. Починати раджу повільніше запланованого темпу, пришвидшуючись по ходу дистанції. Якщо ваш цільовий темп – це 1 год. 39 хв. – приєднуйтесь до нас, разом бігти легше та цікавіше!

Ліщук Дмитро

Клуб: КЛБ “Білоцерківський марафон”

 

Побажання учасникам:

Будьте впевнені в собі та своїх можливостях. Ви можете більше, ніж собі думаєте! Отримайте задоволення від забігу! Бажаю всім перемог над собою та оновлення рекордів!

Пейсмейкери 1:49

Гончарук Руслан

Клуб: KM Running Club

 

Побажання учасникам:

Всім учасникам бажаю йти до своїх цілей всупереч усьому. Вірте в себе і у вас все вийде. Складно змінити світ наодинці, але якщо ви почнете міняти себе – ви побачите, як все навколо почне змінюватися.

Сєрік Олексій

Клуб: Sparta Runners Club

 

Побажання учасникам:

Всім учасникам півмарафону бажаю правильно розкласти свої сили на дистанції і постаратися отримати задоволення від процесу! І найголовніше, не забуваємо, що посмішка під час забігу може забезпечити легке проходження траси, ефектні фотографії та можливість завести нові знайомства. Всім біг і до зустрічі на старті!

 

Пейсмейкери 1:59

Андрусенко Юрій

Клуб: 165-TEAM

 

Побажання учасникам:

Тільки віра в самого себе і свої сили робить нас сильнішими. Ставте перед собою цілі і біжіть до їх здійснення.

Шахворост Андрій

Клуб: Run Base Kyiv

 

Побажання учасникам:

Бажаю бадьорого старту, рівного темпу на дистанції та бадьорого фінішу.

Поради, як обрати «пейсмейкера»:

 1. Не помиліться із вибором свого темпу.

Завдання пейсмейкерів просте – підтримувати заданий темп протягом усього забігу. Але бігуни повинні належним чином оцінити свій потенціал. “Не помиліться з вибором свого темпу”, – повторює Домінік Шовельє, бронзовий призер чемпіонату Європи 1990 року. Перед змаганнями варто проконсультуватися із тренером щодо вашої фізичної форми та можливостей.

 1. Перед стартом

На Одеському півмарафоні традиційно буде два пейсмейкери для кожного темпу. Пейсмейкери будуть супроводжувати учасників на 1:29, 1:39, 1:49 та на 1:59 год. У стартовому коридорі їх буде легко впізнати через прапори із написом фінішного часу за спинами пейсмейкерів. “Коли ви входите в стартовий коридор, одразу рухайтеся просто до них”, радить легенда французького марафону Домінік Шовельє. “Не панікуйте. Вам не потрібно міцно за них триматися — вони нікуди не полетять!”

 1. Вибір правильного темпу

Після старту необхідно негайно знайти «пейсмейкерів» з повітряними кульками і постійно тримати їх в полі зору, залишаючись на приблизно 20-30 метрів позаду них. Намагайтеся не відставати: на те, щоб їх наздогнати, завжди потрібно витратити більше зусиль, а це може завдати шкоди пізніше. Переконайтеся протягом перших кількох кілометрів, що це саме той темп, який ви планували підтримувати.  А потім — просто слідуйте за пейсмейкером, думайте про напої і насолоджуйтеся бігом

 1. Коли темп занадто швидкий…

Цілком можливо, що майже відразу після початку забігу ви зрозумієте, що цей темп зашвидкий для вас. “Не втрачайте часу марно”, попереджає Домінік Шовельє, чотириразовий чемпіон французького марафону. “Якщо ви почали відхилятися від графіку, варто сповільнитися і поступово перейти на темп, який вас влаштовує.” Краще закінчити забіг самому або разом з іншими бігунами, ніж намагатися слідувати за пейсмейкерами. «Шошо» жартує: “Не чекайте чверть години на узбіччі, поки не з’явиться інший пейсмейкер!”

 1. Якщо це (справді) занадто легко

Іноді ваші ноги знаходяться в кращій формі, ніж ви думали, і темп пейсмейкера видається трохи млявим. Чи слід прискорюватися?  “Так, це можна зробити”, визнає Домінік Шовельє. “Але прослідкуйте, щоб не зробити це занадто рано.” Врешті решт, пейсмейкери – це ідеальні метрономи. Вони можуть дати безцінні навички управління своїми зусиллями, особливо менш досвідченим бігунам. Найкраща порада, як правило, полягає в тому, щоб слідувати їх ритму.