• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Титульний партнер
  • Офіційний водний партнер

Підготовка

Щоб показати гарний результат під час змагань та не нашкодити своєму здоров’ю, варто завчасно починати підготовку разом з професіоналами. Саме тому компанія Run Ukraine, що другий рік поспіль організовує Одеський півмарафон, закликає вас долучитися до відкритої програми підготовки.

20 квітня в Одесі починається серія безкоштовних бігових тренувань Open Run Day в рамках підготовки учасників до масової бігової події – ArcelorMittal Odesa Half Marathon 2017.

Графік та групи

Щосуботи о 9:00 у різних локаціях міста збиратимуться любителі бігу та фінтес ентузіасти, яких об’єднує спільна мета – старт на Одеському півмарафоні 25 червня. Open Run Day розраховані як на учасників середнього рівня підготовки, що планують забіг на дистанцію 5 або 10 км, так і на атлетів, які будуть долати головну дистанцію – 21, 0975 км. Кожен обирає собі групу в залежності від рівня підготовки.

Заняття в Одесі проводять партнери заходу – біговий клуб Odrex. Збір учасників  першого тренування пройде біля парку Шевченка.   

З 27 травня географія відкритих тренувань розшириться. Open Run Day зберуть любителів бігу у Кривому Розі.  

Щоб першим дізнаватися про новини Одеського півмарафону та слідкувати за графіком занять, підписуйтеся на офіційну сторінку заходу у Фейсбуці www.facebook.com/OdesaHalfMarathon/

Долучайтесь до бігового ком’юніті у вашому місті та готуйтесь до нових рекордів!