• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Титульний партнер
  • Офіційний водний партнер

Run with Suzuki

В рамках Run Ukraine Running League 2019 наш офіційний автомобільний партнер Suzuki проводить конкурс #runwithSuzuki, де розігрує поїздку до Барселони та участь в одному з забігів: eDreams Mitja Marató de Barcelona (21 км) або Zurich Marató Barcelona (42 км)! У тебе є шанс не просто взяти участь у марафоні за кордоном, але й побувати в одному з найкрасивіших міст планети.

 

За правилами конкурсу після кожної бігової події Ліги будуть визначатися 10 фіналістів. Вони отримуватимуть заохочуючі подарунки – брендовані спортивні пляшки та рюкзаки.

5 листопада 2019 року після закінчення Run Ukraine Running League 2019 серед 60 фіналістів визначиться один переможець, який і поїде до Барселони.

 

У головний подарунок входить: 

 

Тільки уяви, як ти біжиш вулицями іспанського мегаполіса, а теплий морський вітерець віє тобі в обличчя. Вздовжмаршруту тебе зустрічають такі визначні місця та архітектурні пам’ятки як Саґрада Фамілія та Будинок Бальо, парки Гуель та Цитадель, Королівська площа та Тріумфальна арка

 

Аби стати одним з наступних 10 фіналістів конкурсу, тобі потрібно:

1. 15 вересня 2019 року в рамках 4th Tavria V Odesa Half Marathon сфотографуватися з оновленим кросовером Vitara в одній зі спеціальних зон Suzuki.
2. Зробити пост в нижчезгаданих соціальних мережах до 12.00 години 20 вересня 2019 року, обравши зручний для себе варіант, :

– опублікувати фото на своїй сторінці в Instagram з двома хештегами:

#runwithSuzuki та #runwithSuzukiOHM,

та/або

– знайти своє фото на офіційній сторінці Suzuki Ukraine в Facebook і зробити репост з двома хештегами: #runwithSuzuki та #runwithSuzukiOHM

 

3. Чекати прямий ефір 20 вересня 2019 року о 17.00 на офіційній сторінці Run Ukraine в Instagram, де визначаться наступні 10 фіналістів.

 

Чим більше фото, тим вищі шанси на перемогу!

 

Давай підкорювати біговий світ разом! Run with Suzuki!

 

Правила акції