• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Титульний партнер
  • Офіційний водний партнер

Серія безкоштовних бігових тренувань Open Run Days 

Компанія Run Ukraine запрошує відвідати безкоштовні бігові тренування Open Run Days у рамках підготовки до 4th Tavria V Odesa Half Marathon. 

 

Для того, аби всі охочі могли якнайкраще підготуватися до майбутнього старту, Run Ukraine запускає Open Run Days в Одесі.

 

Тренування з бігу розраховані як для новачків, так і для досвідчених бігунів. 

Перше тренування відбудеться вже 3 серпня, о 8:30 у парку ім. Т.Шевченка (біля пам’ятника Т.Г. Шевченка). Далі тренування будуть проходити щосуботи.

 

Розклад Open Run Days:

03.08 – 1st Open Run Day

10.08 – 2nd Open Run Day

17.08 – 3rd Open Run Day

07.09 – 4th Open Run Day 

Місце та час старту не змінюються. Вхід вільний.

 

Тренери ORD

Аеліта Юрченко 

Майстер спорту міжнародного класу, неодноразова переможниця та призерка першостей та чемпіонатів СРСР та України. Двічі срібна призерка Чемпіонату Світу. Рекордсменка світу в естафеті 4×400 м. Вигравала Кубок Світу. Тренує дорослих та дітей більше 12 років.

Юлія Тарасова

Трейлранер, марафонка та ультрамарафонка. Багаторазова учасниця Чемпіонатів світу, чемпіонка України з горного бігу. Неодноразова переможниця шосейних марафонів та півмарафонів.

 

Ксенія Сапетченкова 

КМС з легкої атлетики, неодноразова призерка всеукраїнських змагань, виступала на дистанціях 200м, 400м, 400м з бар’єрами, 800м, багатоборство, потрійний стрибок. Інструктор з функціонального тренінгу, а також помічник тренера школи правильного бігу I Love Running, тренує дітей та дорослих.

 

Слідкуйте за інформацією на сторінці у FB 

https://www.facebook.com/events/854124564962440/

 

Співорганізатори: Школа правильного бігу “I Love Running”