• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Титульний партнер
  • Офіційний водний партнер

Знижки на забіги Run Ukraine

Друзі, ви часто запитуєте, чи передбачені в компанії Run Ukraine знижки постійним учасникам, чи є знижки для певних верств населення, чи має хтось право на безкоштовну реєстрацію та як нею скористатися.  

Тому розказуємо вам про нашу систему лояльності на 2022 рік. Окрім знижок і безкоштовних реєстрацій, у нас працює система кешбек — при купівлі реєстрації на забіг 10 % від вартості слоту зараховується на особистий кешбек-рахунок учасника. Бонуси з цього рахунку можна використовувати під час майбутніх реєстрацій.

Отже, хто отримує знижки, в якому розмірі, як отримати знижку, як використати кешбек — читайте далі.

 

Хто має право на знижку або безкоштовну реєстрацію?

 

Правила Run Ukraine 2022 чітко визначають перелік категорій людей, які мають право на знижку або безкоштовну реєстрацію. Це:

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Безкоштовні реєстрації для пільгових категорій доступні на всі дистанції, але не більше ДВОХ реєстрацій для одного учасника на всіх забігах від Run Ukraine протягом одного календарного року (не рахуючи безкоштовні забіги).

Далі — про кожну категорію окремо.

 

БЕЗКОШТОВНА РЕЄСТРАЦІЯ

 

Учасники бойових дій та учасники війни

У межах 7-го ТАВРИЯ В ОДЕСЬКОГО ПІВМАРАФОНУ 2022 передбачено 15 безкоштовних реєстрацій на будь-яку дистанцію для учасників бойових дій та учасників війни. 

Для активації безкоштовної реєстрації потрібно надіслати на пошту [email protected] скан посвідчення УБД.

У разі вичерпання безкоштовних слотів ветерани можуть отримати знижку в розмірі 35 %.

А також учасники бойових дій та учасники війни можуть безкоштовно зареєструватися на дистанцію «Ветеранська десятка». Кількість слотів на цю дистанцію у межах шостого Одеського півмарафону — 50 штук.

 

Люди з інвалідністю 1, 2, 3 груп

У межах 7-го ТАВРИЯ В ОДЕСЬКОГО ПІВМАРАФОНУ 2022 компанія Run Ukraine виділяє 15 безкоштовних реєстрацій для людей з інвалідністю 1, 2, 3 груп.

У разі вичерпання безкоштовних слотів люди з інвалідністю 1, 2, 3 груп можуть отримати знижку в розмірі 35 %.

 

Пенсіонери (чоловіки 60+ та жінки 59+)

У 2022 році всі чоловіки старше 60 років і жінки старше 59 років мають право на безкоштовні реєстрації.

 

ЗНИЖКИ

 

Внутрішньо переміщені особи / студенти

Для вищеперелічених категорій передбачено знижку в 35 %. Отримати її можна лише за пред’явлення відповідних документів, які підтверджують приналежність до тієї чи іншої пільгової категорії.

 

Волонтери Run Ukraine 

Волонтери Run Ukraine мають право на знижку в 35 %. Для активації знижки необхідно надіслати на пошту [email protected] скан диплома волонтера.

 

БЕЗКОШТОВНІ ЗАБІГИ

 

«Ветеранська десятка» — це забіг на 10 км, в якому можуть брати участь ветерани АТО/ООС, військові, волонтери, курсанти військових училищ та ліцеїв, а також родини загиблих учасників бойових дій. 

У 2022 році у межах Одеського півмарафону передбачено 50 слотів на цей забіг.

 

Guide Runners 4.2 km — забіг на 4.2 км для людей з вадами зору та їхніх гайдів. Це реальна можливість для незрячих людей втілити свою спортивну мрію та відчути весь шквал емоцій від перетину фінішної лінії. 

У 2022 році у межах Одеського півмарафону передбачено до 10 слотів на цей забіг.

 

Handbikes Cup 4.2 km — заїзд для людей з інвалідністю, які полюбляють швидкість і готові до змагань. Хендбайкери долатимуть дистанцію 4.2 км на хендбайках – спеціальних ручних велосипедах. 

У 2022 році у межах Одеського півмарафону можуть стартувати 10 хендбайкерів.

 

Як отримати безкоштовну реєстрацію або знижку?

 

Щоб зареєструватися, напишіть на пошту [email protected]. Для оформлення заявки знадобиться копія документу, який засвідчує вашу пільгову категорію (посвідчення УБД, пенсійне посвідчення, студентський квиток, довідка внутрішньо переміщеної особи тощо).

Вам нададуть промокод на знижку або безкоштовну реєстрацію, який ви можете використати під час оплати слоту.

Якщо стане відомо про невідповідність учасника заявленій ним спеціальній категорії, реєстрація анулюється без жодної компенсації.

 

КЕШБЕК

 

Минулого року компанія Run Ukraine запровадила систему кешбек, відповідно до якої 10 % від вартості кожної придбаної реєстрації зараховуються на особистий кешбек-рахунок учасника. 

Тобто за кожні 10 грн учасник отримує 1 бонус на кешбек-рахунок. 1 бонус з кешбек-рахунку дорівнює 1 грн.

Витратити накопичені бонуси можна під час купівлі слотів на майбутні заходи Run Ukraine. При цьому бонусами можна покрити до 50 % від вартості слоту.

 

Як використати кешбек?

Аби використати кешбек, потрібно під час реєстрації ввести у спеціальне поле слово CASHBACK, і кошти будуть списані автоматично.

Перевірити свій кешбек-рахунок можна в особистому кабінеті у вкладці «Інформація».

Кешбек, накопичений протягом 2020 і 2021 років, можна використати до 31 грудня 2021 року.

 

 

Залишилися питання? Пишіть нам! Ми охоче відповімо.