• Партнер забігу 10 км

Новини

17.06.2021

6-й ТАВРИЯ В ОДЕСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021: історії учасників

13 червня в Одесі відбувся 6-й ТАВРИЯ В ОДЕСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021, на старти якого вийшли 2800 бігунів з України та з-за кордону.

Переможцями на основній дистанції — 21.0975 км — стали Вадим Рогозовський (1:07:55) та Валентина Верецька (Кілярська) (1:18:20), яка ще й встановила рекорд траси серед жінок.

Ми поспілкувалися з переможцями та учасниками забігу, які поділилися враженнями після подолання своїх дистанцій.

31-річний військовослужбовець Національної гвардії із Київської області — Вадим Рогозовський розказав, як здобув свою перемогу, адже вирвався у лідери на останніх метрах дистанції. Його суперник Роман Стоянов фінішував другим з відривом всього у 4 секунди (1:07:59).

“Боротьба була досить напруженою. Перші 5 км дистанції ми бігли щільною групою — чоловік 7-8. Потім деякі почали відсіюватись, адже траса була непростою і давалась взнаки втома. На початку Траси Здоров’я ми з Романом відірвалися і разом бігли вже до самого кінця, а все вирішилось вже на фінішній прямій.

Зізнаюсь, я трохи хвилювався, адже півтора роки не було офлайн-стартів, але я задоволений своїм результатом. Дали готуватимусь вже на осінь”, — розказав Вадим Рогозовський.

Співачка Світлана Сафронова (гурт A.R.M.I.A) на 6-й ТАВРИЯ В ОДЕСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021 пробігла основну дистанцію — 21 км (2:03:49).

Після фінішу вона розповіла, чому продовжує бігати, і як це допомагає їй на сцені.

“Півмарафон в Одесі — це сонце, море, чудові люди. Я щаслива, що все-таки зробила це, хоча сьогодні було важкувато бігти. Але ми всі дуже скучили за офлайн-забігами.

Це вже мій 15 напівмарафон, і біг дуже допомагає мені на концертах: я стала набагато витривалішою”, — розповіла Світлана Сафронова.

Олеся Кешеля-Ісак, бігунка, мама двох дітей, авторка першої книги про біг для дітей “Непосидючка, який любив бігати”, на 6-й ТАВРИЯ В ОДЕСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021 також бігла півмарафон (1:50:06). Після фінішу вона дала декілька цінних порад новачкам, які лише починають бігати.

“Для того, щоб полюбити біг, потрібно бігати. Ти не можеш полюбити біг теоретично, просто читаючи про нього, або дивлячись на бігунів.

Перша порада: щоб бути успішним в бігу, потрібно бігати. І друга: не варто відразу починати з великих дистанцій, починайте з маленьких, і не дивіться на результати, адже головне — добігти до фінішу. Я завжди біжу, ніколи не зупиняюся. Який би не був результат, це ваш фініш. Є тільки ви та ваш біг“, — поділилась досвідом Олеся Кешеля-Ісак.

Ще один фінішер основної дистанції — 68-річний Віктор Пахмурний (2:49:00), для якого півмарафон в Одесі став вже 24-м забігом, зізнався, що не дуже задоволений фінішним часом, але радить бігати усім.

“Я не задоволений своїм результатом. Було важко, на старті не показав ту швидкість, яку хотілося б, але головне, що я все ж фінішував.

Таким дідусям, як я, хочу сказати, що сьогодні я прокинувся о 5 ранку від сильного болю в попереку від радикуліту. І у мене було два варіанти: або йти до лікаря, або на марафон. І я обрав марафон”, — зізнався Віктор.

Нагадаємо, у 2021 році 6-й ТАВРИЯ В ОДЕСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021 відкрив Бігову Лігу Українських Мейджорів від Run Ukraine.