• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Титульний партнер
  • Офіційний водний партнер

Новини

22.09.2020

Амбасадоркою 5th TAVRIA V ODESA HALF MARATHON 2020 ONLINE стала бігунка-кіборг Тетяна Воротіліна

 

2020 рік став випробуванням для бігової спільноти і змусив змінити формат стартів. Одеський півмарафон, як і інші заходи Бігової Ліги Українських Мейджорів, перейшов у онлайн. Тим не менше, онлайн-формат дозволив по-новому подивитися на біг і на його цінність у житті. Онлайн-формат дозволив зрозуміти, що біг — це не лише набір фізичних вправ, не лише масовий старт і медаль. Біг — це процес, наділений багатьма сенсами. І у кожного, хто виходить на пробіжку, є свій сенс і своя історія. Тому компанія Run Ukraine обрала головним меседжем комунікаційної стратегії у 2020 році «Біг зі змістом».

 

Біг зі змістом — це про:

 

Уособленням цієї філософії на ювілейному 5th TAVRIA V ODESA HALF MARATHON 2020 ONLINE стала бігунка-кіборг Тетяна Воротіліна, яка є яскравим прикладом незламного спортивного духу, боротьби з обставинами, впевненого шляху до своєї мети.

У 2015 році після аварії в Таїланді Тетяна втратила праву ногу, але це не змусило дівчину здатися та відмовитися від спорту. За рік після аварії дівчині встановили робо-протез, і вона одразу розпочала повернення у спорт. Особливе місце у її житті відтоді посів біг.

У 2019 році бігунка-кіборг Тетяна Воротіліна встановила Національний рекорд України, пробігши 42 км у межах 10th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON на протезі. А на момент написання цього матеріалу дівчина загалом здолала 26 півмарафонів (21.0975 км) і один марафон (42 км).

 

 

Через непрості життєві обставини Тетяна знайшла свій сенс у бігові. І цей особливий сенс є у кожного, хто виходить на пробіжку і долає кілометри назустріч собі справжньому.

Пропонуємо й тобі знайти свій сенс у бігові та взяти участь у ювілейному 5th TAVRIA V ODESA HALF MARATHON 2020 ONLINE 10-11 жовтня 2020 року!

 

Наявні дистанції:

 

 

Біжи 5th TAVRIA V ODESA HALF MARATHON 2020 ONLINE!

Біжи, де б ти не був!