• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Титульний партнер
  • Офіційний водний партнер

Новини

19.05.2017

ArcelorMittal Odesa Half Marathon 2017: новий дизайн медалі, кубки та призові

25 червня в Одесі відбудеться головна бігова подія міста – ArcelorMittal Odesa Half Marathon 2017. Це другий міжнародний Одеський півмарафон, організований компанією Run Ukraine. Цього року Південна Пальміра збере близько 2 000 учасників на старті, об’єднаних любов’ю до бігу та активного життя. Долучитися до події може кожен охочий – варто лише обрати дистанцію під свої можливості. Традиційно організатори пропонують чотири індивідуальні дистанції: 21, 0975 км, 10 км, 5 км та 2 км. Окрім індивідуальних забігів, відбудуться естафетні та корпоративні змагання. Як і минулого року, пройдуть дитячі старти на дистанціях 1000 м, 500 м і 100 м. Вперше любителі бігу зможуть взяти участь усією родиною – для них організували Family Run 2 km. Про це повідомили організатори 17 травня під час презентації проекту в Impact Hub Odessa.

Усім фінішерам головної та естафетної дистанцій вручають унікальні пам’ятні медалі, дизайн яких оновився у порівнянні з минулим роком. Головна медаль напівмарафону цього року буде із зображенням дюка де Рішельє. Саме його обрали учасники серед інших відомих одеситів під час онлайн-голосування на сайті Одеського півмарафону. Створення нового дизайну медалей ініціювали організатори, враховуючи історію міста і образи видатних людей, чия діяльність змінила на краще Одесу та прославила її. Ця концепція застосовується в дизайні медалей кожного заходу ліги Run Ukraine Running League 2017.

На презентації Одеського півмарафону генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький зауважив: цього року біговий захід стане більш доступним для початківців. Тим, хто тільки починає свій біговий шлях, організатори пропонують взяти участь у благодійному забігу «Переможці» (2 км) та підтримати ампутованих ветеранів АТО.

Усі наші бігові старти – це більше, ніж спорт. Ми регулярно ініціюємо благодійні акції, адже це наш обов’язок. Під час реєстрації на забіг “Переможці” 50% стартового внеску будуть перераховані на придбання спортивного протезування для тих, хто постраждав в АТО. Цього року нашим титульним партнером виступив промисловий світовий лідер –  ПАТ АрселорМіттал Кривий Ріг. Коли великий бізнес долучається до популяризації бігових заходів, це свідчить про позитивні зміни”, коментує Дмитро Черніцький.

Символічний забіг присвячений однойменному соціальному проекту телеканалу “1+1”. Перший забіг “Переможці” відбувся цього року під час сьомого міжнародного Київського півмарафону та зібрав 100 тисяч гривень на спортивне протезування для Олексія Авенасяна, що служив у 55-й артилерійській бригаді. Під час бойових дій хлопець  був поранений в Іловайському котлі. Зараз він повертається до активного життя, на яке заслуговує.

25 червня в рамках Одеського півмарафону вперше відбудеться  безкоштовний забіг працівників силової галузі Security Cup 5 km, участь у якому зможуть взяти працівники Національної поліції, СБУ тощо.  

Разом із розвитком бігового ком’юніті збільшується і призовий фонд ArcelorMittal Odesa Half Marathon 2017. Цього року він складатиме 50 000 грн. Абсолютні переможці серед чоловіків та жінок отримають по 5 тисяч гривень.

Щоб здобути перемогу, варто завчасно готуватися до старту. Спеціально для майбутніх учасників Одеського півмарафону компанія Run Ukraine проведе серію безкоштовних бігових тренувань Open Run Day. Перше заняття відбудеться 20 травня. Тренування будуть проходити щосуботи для різних груп підготовки.

 

Офіційний сайт події: odesahalfmarathon.org.

Титульний спонсор – ПАТ АрселорМіттал Кривий Ріг.  

Організатор – Run Ukraine.

Контакти для ЗМІ:

Дар’я Савченко

моб.тел: + 38067 209 57  54

email: [email protected]

Вікторія Веремієнко

моб.тел: +380 67 995 27 67

email: [email protected]