• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Титульний партнер
  • Офіційний водний партнер

Новини

01.10.2021

Історії учасників: найстарші бігуни заходів Run Ukraine

У заходах Run Ukraine беруть участь бігуни різного віку — від малюків до найстарших, часто бігають цілими родинами.

 

Ми поспілкувалися з учасниками наших забігів, які поділилися враженнями після подолання своїх дистанцій, та розказали свої бігові історії.

 

 

Так, 66-річна Ірина Соколовська брала участь у 11-му WORK.UA КИЇВСЬКОМУ ПІВМАРАФОНІ 2021, де здолала 21 км.

 

Ірина розказала, що до бігу її залучила дочка, і тепер у них бігає вся родина, навіть маленький онук.

 

“Я бігаю з 2014 року, і вже пробігла декілька півмарафонів.

Київський півмарафон дуже сподобався, оскільки я дуже скучила за такими масовими стартами. Найбільше мене радує, що було багато молоді — як серед учасників, так і серед волонтерів”, — поділилася Ірина.

 

 

Ще один учасник 11-го WORK.UA КИЇВСЬКОГО ПІВМАРАФОНУ 2021 — 66-річний Андрій Гриненко. Для нього це вже другий київський півмарафон. 

 

“Одного разу син та невістка запросили мене на спільну пробіжку, з цього все і почалося. Тепер я регулярно тренуюсь і беру участь у забігах. Це допомагає мені згадати молодість”, — говорить Андрій.

 

 

 

 

 

 

68-річний Віктор Пахмурний пробіг півмарафон на 6-й ТАВРИЯ В ОДЕСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021. Для Віктора півмарафон в Одесі став вже 24-м забігом. Він зізнався, що не дуже задоволений своїм фінішним часом (2:49:00), але радить бігати усім.

 

“Я не задоволений своїм результатом. Було важко, на старті не показав ту швидкість, яку хотілося б, але головне, що я все ж фінішував.

Таким дідусям, як я, хочу сказати, що я прокинувся о 5 ранку від сильного болю в попереку від радикуліту. І у мене було два варіанти: або йти до лікаря, або на марафон. І я обрав марафон”, — зізнався Віктор.

 

 

Віктор Недибалюк, якому цього року виповнилось 65 років, пробіг півмарафонську дистанцію в рамках 6-й МОЛОКІЯ ЛЬВІВСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021. Віктор бігає все життя: раніше він професійно займався легкою атлетикою.

 

“Я пробіг півмарафони у Львові та Одесі. Скажу, що там непрості маршрути — бруківка, звісно, не найкращий варіант для бігу. 

Серед подальших планів — Чемпіонат України у Львові”, — розказав Віктор.

 

 

 

Команда Run Ukraine дякує кожному учаснику! Такі історії дуже нас надихають. Залучайте батьків, знайомих та друзів до спорту, та давайте разом популяризувати здоровий спосіб життя.

 

Нагадаємо, що пенсіонери — чоловіки старше 60 років і жінки старше 59 років — мають право на безкоштовну реєстрацію на усі заходи Run Ukraine.

 

Вже 23-24 жовтня у Києві відбудеться 12-й WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2021. Тож, давай #бігтиразом

 

Реєстрація триває на сайті: kyivmarathon.org

 

Нагадаємо, 12-й WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2021 — четвертий етап Бігової Ліги Українських Мейджорів 2021 від Run Ukraine.

 

Цього року Бігова Ліга включає п’ять заходів:

 

Довідка:

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів.

Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати і мотивувати людей займатися бігом.