• Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Генеральний спортивний партнер

Новини

23.06.2016

Odesa Half Marathon 2016 – головна бігова подія Одеси

26 червня Одеса перетвориться в біговій центр України. Пробігти 21 км і помилуватися видами Південної Пальміри можна буде на Odesa Half Marathon 2016. Деталі майбутнього заходу в середу на прес-конференції розповіли Дмитро Черницький, CEO компанії Run Ukraine і Руслан Пуздрач, начальник управління фізичної культури та спорту Одеси.

“Я бігав у багатьох містах  і хочу сказати, що траса Одеського напівмарафону дуже красива, оскільки маршрут напівмарафону проходить по центральній історичній частині Одеси в одне коло, старт і фініш усіх дистанцій відбудеться біля Оперного театру.

Хочу сказати спасибі місту за підтримку в організації, оскільки захід такого масштабу не може проходити без їх залучення. Це дуже хороший досвід для міста, як можуть працювати адміністративні структури єдиною командою. У такому масштабі біговий захід буде проходити в Одесі вперше”, – зазначив Дмитро Черницький, CEO компанії Run Ukraine, засновник Odesa Half Marathon 2016.

У програмі події 4 дорослі забіги: 21,0975, 10, 5 і 2 км, також три дитячі дистанції 1000, 500 і 100 метрів. Кожна дитина на фініші отримує пам’ятну медаль, участь в дитячих забігах безкоштовна, але обов’язкова попередня реєстрація (www.odesahalfmarathon.org).

Також, медалі отримають і всі дорослі фінішер на дистанції 21,0975 км.

«Ми дуже раді, що в нашому місті пройде напівмарафон. Ми хочемо підтвердити свій статус спортивної столиці України. Головним завданням міської влади є розвиток спортивної інфраструктури. Ми вдячні компанії Run Ukraine, яка стала ініціатором проведення напівмарафону Одеси. Odesa Half Marathon 2016 – це нове спортивне обличчя міста », – раніше зазначив Геннадій Труханов, голова міської адміністрації Одеси.

У забігу візьме участь 1500 бігунів з 12 країн світу. Під час заходу буде працювати 13 бригад швидкої допомоги, 20 медиків-волонтерів та 12 мобільних бригад по маршруту.

«Зроблено все необхідне для проведення Odesa Half Marathon 2016. За розпорядженням міської ради ми сформували Комітет з підготовки заходу, куди входять всі служби, які будуть займатися проведенням старту. Я думаю, що у нас все вийде з Odesa Half Marathon 2016», – поділився Руслан Пуздрач, начальник управління фізичної культури та спорту Одеси.

Odesa Half Marathon 2016 стане частиною біговій ліги: Run Ukraine League, в яку входять 3 регіональні півмарафони (Дніпропетровськ, Львів, Одеса) та 2 події в Києві (Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2016, Wizz Air Kyiv City Marathon 2016).

Реєстрація на Odesa Half Marathon 2016 до 25.06:  https://odesahalfmarathon.org/

За додатковою інформацією звертайтеся:

Вікторія Веремієнко

email: [email protected]

site:  https://odesahalfmarathon.org/

Анна Гордійчук

Моб.тeл: +380 97 484 45 16

Email:[email protected]