• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Титульний партнер
  • Офіційний водний партнер

Новини

15.07.2020

Одеський півмарафон 5th TAVRIA V ODESA HALF MARATHON відбудеться в онлайн-форматі

Через світову пандемію коронавірусу COVID-19 Run Ukraine прийняла рішення про перенесення одеського півмарафону 5th TAVRIA V ODESA HALF MARATHON  в онлайн-формат.

Ми довго відкладали це рішення, сподіваючись, що обставини зміняться і проведення масових заходів стане безпечним для учасників. Ми консультувалися з експертами, вели перемовини з міською владою, Міністерством охорони здоров’я та Міністерством молоді та спорту. Наша команда пропрацьовувала усі можливі варіанти для того, щоб провести заходи “наживо”, як планувалося. Але цьогоріч, на жаль, офлайн-заходів не буде.

Пандемія триває, щодня в Україні фіксуються сотні нових випадків захворювання і дуже складно спрогнозувати, якою буде осінь. Багато світових бігових заходів, у тому числі мейджор-марафони, вже прийняли рішення про те, що не відбудуться у цьому році.

Ми не можемо обіцяти проведення Одеського півмарафону 11 жовтня в офлайн-форматі та скасувати захід в останній момент. Не можемо ризикувати вами, бігунами, та вашими близькими, проводячи масовий спортивний захід у розпал пандемії та сприяючи таким чином поширенню вірусу, який забирає життя. Тому Одеський півмарафон цьогоріч відбудеться онлайн.

Кожному бігуну, зареєстрованому на 5th TAVRIA V ODESA HALF MARATHON, Run Ukraine надасть декілька варіантів подальших дій, тож учасник зможе обрати найбільш оптимальне для себе рішення. Зокрема, він зможе:

УВАГА! Для того, щоб скористатися наведеними можливостями, напишіть на [email protected] до 31 липня ВКЛЮЧНО. В іншому випадку ваша реєстрація буде автоматично перенесена на участь в онлайн-форматі.

Нагадаємо, у 2020 році Бігова Ліга Українських Мейджорів відбудеться онлайн та об’єднає 5 бігових заходів:

Харківський півмарафон 1st RUN UKRAINE KHARKIV HALF MARATHON та запорізький півмарафон 4th ZAPORIZHSTAL HALF MARATHON не скасовуються, але у 2020 році не відбудуться.

 

З деталями щодо перенесення заходів Бігової Ліги Українських Мейджорів в онлайн можна ознайомитися тут:

 

Можливості для учасників, які були зареєстровані на заходи Ліги у 2020 році, викладені тут: