• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Титульний партнер
  • Офіційний водний партнер

Новини

19.12.2017

Розпочато реєстрацію на головну бігову подію Одеси   – The 3rd  Odesa Half Marathon

Розпочато реєстрацію на третій щорічний півмарафон – The 3rd  Odesa Half Marathon, що об’єднає у сонячній Одесі любителів бігу з різних міст України та зарубіжжя. Наступного року міжнародна бігова подія відбудеться 26 cерпня за підтримки Одеської міської ради. Про це повідомляє організатор спортивного заходу – компанія Run Ukraine.
У 2018 році організатори планують зібрати на The 3rd Odesa Half Marathon, понад 3000 учасників. Приєднатися до бігової події та стати частиною спортивної культури можна вже зараз, обравши дистанцію відповідно до своїх можливостей. Традиційно участь у змаганнях беруть любителі бігу з різним рівнем підготовки, а також професійні спортсмени. У програмі Одеського півмарафону заплановані три основні індивідуальні забіги на дистанціях: 21, 0975 км, 5 км та 2 км. В 2018 році вперше пройде естафетний забіг: 1х10 км + 1х11,0975 км та вже традиційна естафета для чотирьох учасників: 3х5 км + 1х6,0975 км. Організатори півмарафону пропонують також маленьким учасникам вийти на старти дитячих забігів: 1 000 м, 500 м та 100 м.

Маршрут Одеського півмарафону пролягатиме історичною частиною міста, уздовж Траси здоров’я, паркової частини, через набережні “Ланжерон” та “Аркадія”. Старт забігів відбудеться біля Оперного театру. Учасники можуть милуватися історичними пам’ятками на маршруті та унікальними видами на Чорне море.

“У 2018-му Одеський півмарафон  відбудеться 26-го серпня, в рамках святкування дня Незалежності України.  Для багатьох учасників це чудова можливість об’єднати відпустку з участю у заході.  Кожен з членів родини зможе підібрати забіг для себе. Odesa Half Marathon – це більше, ніж спортивне змагання. Наш маршрут знайомить учасників з містом, його історичними пам’ятками та унікальними краєвидами. Для тих, хто не наважиться взяти участь у старті, ми пропонуємо долучитися до фан-зони, стати глядачем та вболівальником. З цього можна почати свій внесок у розвиток бігового ком’юніті України”, – коментує генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.

The 3rd  Odesa Half Marathon – стане одним із етапів бігової ліги Run Ukraine Running League 2018, яка включить у себе старти в п’яти містах України. У 2017 році у Лізі взяли участь понад 26 тисяч любителів бігу з 50 країн. У 2018 році організатори планують розширити аудиторію та географію учасників Ліги. Run Ukraine Running League 2018 – це шанс звичайного любителя бігу увійти в спортивну історію міста та країни.