• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Титульний партнер
  • Офіційний водний партнер

Новини

18.07.2019

Рушайте на активну підготовку до 4th Tavria V Odesa Half Marathon

 

Напередодні 4th Tavria V Odesa Half Marathon компанія Run Ukraine пропонує всім охочим підготуватися до забігу та випробувати свої сили. Підготовка до півмарафону проводиться із професійними тренерами у двох форматах: кожної суботи безкоштовні тренування Open Run Days, та тестовий забіг Long Training.

 

Серія безкоштовних бігових тренувань Open Run Days починається вже 3 серпня.

Для того, аби всі охочі могли якнайкраще підготуватися до майбутнього старту, Run Ukraine запускає Open Run Days в Одесі.

Тренування з бігу розраховані як для новачків, так і для досвідчених бігунів. 

Перше тренування відбудеться вже 3 серпня, о 8:30 у парку 

ім. Т.Шевченка (біля пам’ятника Т.Г. Шевченка). Далі тренування будуть проходити щосуботи 10 та 17 серпня, 7 вересня. Місце та час старту не змінюються. 

Вхід вільний.

Слідкуйте за інформацією на сторінці у FB

 

 

Відкрита реєстрація на Long Training на дистанції 5 км, 10 км, 15 км.

 

Long Training – це забіг, який проводиться у всьому світі для бігунів-любителів, які готуються до довгих дистанцій. Під час цього забігу спортсмени мають змогу перевірити свою функціональну готовність, поділитись досвідом з однодумцями та отримати слушну пораду від професійних тренерів. 

Тестовий забіг важливий для підготовки бігунів-новачків, адже не спробувавши свої сили багато учасників можуть зійти з дистанції на основному старті.

Організатори забезпечують точки гідратації кожні 2,5 км на всій дистанції та чергування швидкої допомоги протягом заходу. Команда пейсмейкерів допоможе дістатись фінішу, витримуючи рівномірний темп.

Коли: 31 серпня 2019 р, початок о 8:00

Місце старту: Парк ім. Т. Шевченка, (Суворовська алея, біля пам’ятника загиблим морякам і кораблям Чорноморського морського пароплавства)