• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Титульний партнер
  • Офіційний водний партнер

Новини

01.08.2019

TAVRIA V ODESA HALF MARATHON – перший ювілей UNDER ARMOUR та RUN UKRAINE

 

ДЛЯ UNDER ARMOUR ЦЕ ВЖЕ 10-Й СПІЛЬНИЙ ЗАХІД В РАМКАХ БІГОВОЇ ЛІГИ – НАЙМАСОВІШОЇ БІГОВОЇ СПІЛЬНОТИ УКРАЇНИ.

 

Біг – це унікальний вид спорту та фізичної активності, який не просто загартовує фізично та психологічно, це цілий світ, який єднає людей та мотивує на нові досягнення. Для багатьох біг – це перший крок у спорт та нове краще життя.

Саме тому долучення Under Armour до наймасовішої спортивної спільноти у ролі партнера Бігової Ліги стало першим кроком у презентації світового технологічного лідера ключовій категорії спортсменів.

За півтора роки плідної співпраці Under Armour презентував спільноті низку інноваційних рішень в біговому одязі та взутті, екіпірував не один склад пейсмейкерів та організаційний комітет Ліги.

 

Зокрема, великий інтерес викликали новітня амортизаційна система #HOVR з небаченим досі балансом амортизації та «відскоку»; технологічні кросівки серії HOVR Connected з датчиками бігу, за допомогою яких у бігунів з’явилася можливість детально відслідковувати параметри не просто бігу, а кожного кроку.  До речі, у пейсерів модель HOVR Velocity.

Under Armour вражає спортивними рішеннями, про які ви не здогадувались та вже не зможете жити без них.

Новинкою сезону 2019 року стала презентація лінійки спортивного одягу #RUSH, створена на основі тканин, насичених спеціальними мінералами. Принцип дії #RUSH полягає у відбитті енергії, яку ви випромінюєте під час тренувань у м’язи та тканини для підвищення ефективності та продуктивності шляхом додаткової клітинної активації. Науково протестоване та доведене атлетами підвищення продуктивності на 1%. А в контексті встановлення нового рекорду траси, це може вирішити все.

 

Офіційні футболки забігів – це обличчя бренду перед широкою аудиторією, саме тому Under Armour запропонував такі дизайни та технологічні рішення, з якими бігові події вийшли на новий рівень функціональності та комфорту. Надлегкі та надтонкі тканини за технологією ThreadborneTM не відчуваються на тілі та надзвичайно швидко висихають, нівелюючі подразнення.

Всі технологічні рішення, які реалізує Under Armour, покликані зробити кожного атлета краще.

Запрошуємо на стенд бренду в рамках Expo та у зоні у спортивному містечку змагань, та, звичайно, у роздрібні магазини Under Armour для знайомства зі світом високих спортивних технологій.

 

UNDER ARMOUR РОБИТЬ ТЕБЕ КРАЩЕ

Місія UNDER ARMOUR – надихати вас спортивними рішеннями, яких ви ніколи не знали та вже не можете уявити собі життя без них.

 

НАШ БІЗНЕС ВИХОДИТЬ ЗА БУДЬ-ЯКІ МЕЖІ

Ми створюємо найсучасніші технологічні продукти, розроблені для вирішення проблем і підвищення якості спортсменів, а також цифрові додатки для здоров’я та фітнесу, створені для єднання людей та підвищення ефективності тренувань. Родом з Балтимору, де розташована наша глобальна штаб-квартира, ми перетворилися на багатомільярдний бренд, який створюють, продають та носять у всьому світі. І ми тільки починаємо.

 

UNDER ARMOUR online https://md-fashion.com.ua/underarmour

UNDER ARMOUR  роздрібні магазини https://www.underarmour.com/en-ua/find-a-store