• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Титульний партнер
  • Офіційний водний партнер

Новини

07.05.2021

Тестовий забіг 6-й ТАВРИЯ В ОДЕСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021

5 червня, за тиждень до 6-й ТАВРИЯ В ОДЕСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021, у парку імені Тараса Шевченка в Одесі відбудеться тестовий тренувальний забіг.

 

Тестові забіги проводяться у всьому світі для бігунів-любителів, які готуються до довгих дистанцій. На цьому забігу спортсмени мають змогу перевірити свою готовність до півмарафону, отримати цінні поради від професійних тренерів та поділитися досвідом з однодумцями.

 

Тестовий забіг особливо важливий для бігунів-новачків, які зможуть спробувати свої сили в умовах, максимально наближених до змагальних — зі стартовим номером та фіксацією результатів.

 

Бігуни зможуть подолати 5, 10, 15 або 20 км (на вибір), залежно від дистанції, яку вони планують пробігти 13 червня на 6-й ТАВРИЯ В ОДЕСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021.

 

Тестовий забіг проходитиме із дотриманням усіх санітарних норм та правил карантину. На всіх дистанціях буде забезпечено точки гідратації (кожні 2,5 км), пункти харчування (на 5, 10 та 15 км) та чергування карет швидкої допомоги.

 

Тестовий забіг відбудеться 5 червня о 8:00 у парку імені Тараса Шевченка (Карантинна аркада). Видача стартових номерів відбудеться перед початком забігу на локації заходу.

 

РЕЄСТРАЦІЯ

 

Нагадаємо, цього року 6-й ТАВРИЯ В ОДЕСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021 відкриє Бігову Лігу Українських Мейджорів, і саме цей забіг стане твоїм першим біговим випробуванням сезону.

 

Півмарафон в Одесі — це пригода, яку ти точно не забудеш!