• Титульний партнер
  • Офіційний водний партнер

Новини

13.06.2021

Вадим Рогозовський та Валентина Верецька – переможці 6-го ТАВРИЯ В ОДЕСЬКОГО ПІВМАРАФОНУ

В Одесі 13 червня відбувся 6-й ТАВРИЯ В ОДЕСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021, на старти якого вийшли 2 800 бігунів з України та з-за кордону. Переможцями на основній дистанції стали Вадим Рогозовський та Валентина Верецька (Кілярська). Валентина ще й встановила рекорд траси серед жінок – найшвидший час на цьому маршруті за всі 6 років.

Боротьба серед чоловіків була досить напруженою, як пізніше розповів Вадим Рогозовський, а переможець визначився на останніх метрах дистанції. До п’ятнадцятого кілометра лідери йшли щільною групою, але на початку Траси Здоров’я Вадим Рогозовський та Роман Стоянов пішли у відрив. Боротьба між двома представниками Київської області точилась до останнього кілометра, але фінішний спрут краще вдався саме Вадиму, який фінішував з часом: 1:07:55. Стоянов, з відривом у 2 секунди, фінішував другим, третій – Сергій Рибак, його результат – 1:09:23.

«Це мій перший старт цього року і я дуже радий, що вдалося перемогти. Як завжди на стартах Run Ukraine все на високому рівні, я вдячний що мене запросили», – прокоментував свою перемогу Вадим.

Серед жінок на основній дистанції запеклої боротьби не вийшло. Валентина Верецька (Кілярська) захопила лідерство зі старту і вже на 5-му кілометрі випереджала найближчу суперницю на дві хвилини. Впродовж дистанції цей відрив лише збільшувався, тож на трасі Валентина змагалась з одеськими гірками та самою собою. З рештою, спортсменка з Полтави здобула перемогу з фінішним часом 1:18:20, встановивши новий рекорд траси 6-й ТАВРИЯ В ОДЕСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021 серед жінок. Доречі, саме Верецька виграла Одеський півмарафон у 2019-му році. Другою фінішувала одеситка Валентина Полтавська – 1:22:46, третьою – Юлія Тарасова – 1:23:55.