• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Титульний партнер
  • Офіційний водний партнер

Новини

12.12.2019

Відкрита реєстрація на 5th Tavria V Odesa Half Marathon 2020

Одеський міжнародний півмарафон Tavria V Odesa Half Marathon, організатором якого є компанія Run Ukraine за підтримки Таврия В – це велике спортивне свято міжнародного рівня. Захід, який пройде 13 вересня 2020 року вже вп’яте, став однією з наймасовіших регіональних подій.

Наступного року організатори компанія Run Ukraine очікує на 4000 бігунів з різних міст України та інших країн. По 1 долару США за кожного фінішера Одеського півмарафону буде перераховано на благодійність.

Маршрут головного бігового старту Одеси пролягатиме центральними вулицями міста в одне коло. Старт і фініш усіх дистанцій запланований біля Оперного театру. Кожен з фінішерів отримає медалі нового дизайну від організаторів заходу. У тому числі медалі вперше здобудуть фінішери дистанції мінімарафону 4.2 км. Захід традиційно проходить за підтримки Одеської міської ради.

“Бігове свято на березі Чорного моря – ось чим насправді є Tavria V Odesa Half Marathon. Щороку кількість учасників зростає, посилюються емоції, які вони відчувають. Люди готові знову й знову долати Одеський півмарафон – а ми робимо все, щоб їм хотілося повертатися до Одеси і бігати тут. Ми створюємо дещо більше від звичайних бігових подій. Так, у чомусь ми експериментуємо, наштовхуємося на критику, але тільки так можна зрозуміти, як краще і куди рухатись далі”, – каже Генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.

Кожен з учасників зможе обрати дистанцію до смаку: 21 км, 10 км, 4.2 км, пробігти естафету або “ветеранську десятку” (дистанція для ветеранів АТО). На наймолодших учасників чекають дитячі дистанції – також із медалями.

Цього року призовий фонд збільшено на 50%, і він становитиме 185 200 гривень. Нагороджувати будуть абсолютних переможців серед чоловіків і жінок на дистанції 21, 0975 км. Призовий фонд буде розподілений між п’ятьма першими фінішерами серед чоловіків і жінок в абсолютній першості, грошову винагороду також отримають ті учасники, які посіли перше, друге і третє місця в семи вікових категоріях серед чоловіків і жінок, призери командного та естафетного забігів.

Нагадаємо, що Одеський напівмарафон 5th Tavria V Odesa Half Marathon – один з семи етапів Ukrainian Majors Running League, яка об’єднує бігові змагання в шести містах України: Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові та Запоріжжі. За кожний етап бігуни, які візьмуть в ній участь у сезоні 2020, накопичуватимуть бали, а наприкінці сезону найкращі з них будуть нагороджуватися у семи різних класифікаціях для любителів та професіоналів.

Учасники, які пробіжать всі забіги Ліги в 2020 році, отримають особливу медаль фінішера Ліги українських мейджорів.

 

Реєстрація на офіційному сайті заходу – https://odesahalfmarathon.org/

 

Титульний партнер – Таврия В

Організатор – Run Ukraine

 

Контакти:

Ангеліна Дорофєєва

email: [email protected]

тел .: 099 139 95 07

Вікторія Веремієнко

email: [email protected]

тел: 067 995 27 67