• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Титульний партнер
  • Офіційний водний партнер

Новини

09.09.2020

Як ефективно тренуватися, відновлюватися та реабілітуватися після забігів на довгі дистанції: запрошуємо на першу лекцію у межах підготовки до 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON 2020 ONLINE та 5th TAVRIA V ODESA HALF MARATHON 2020 ONLINE

Левова частка успішного та безпечного подолання довгої дистанції залежить від ретельної підготовки до забігу. І ця підготовка складається з двох частин: практичної та теоретичної. Саме теоретичну частину ми пропонуємо тобі «прокачати» під час першої лекції у межах підготовки до 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON 2020 ONLINE та 5th TAVRIA V ODESA HALF MARATHON 2020 ONLINE.

 

Тема лекції «Сучасні методи дозування навантаження та відновлення за допомогою ЧСС і не тільки». Її для вас у зумі проведе дипломований реабілітолог, багаторазовий лектор міжнародних конвенцій та засновник центру функціонального тестування тVOя Лабораторія Руслан Гайдай.

 

Лекція відбудеться 11 вересня о 18:00 в Zoom з трансляцією на сторінки Kyiv Half Marathon і Odesa Half Marathon у Facebook.

 

Під час лекції Руслан Гадай розкаже про:

 

Наприкінці лекції ми з Русланом розіграємо сертифікат на функціональне тестування в тVOя Лабораторія.

 

Умови участі в розіграші:

 

Участь у лекції безкоштовна.

 

Зустрінемося на наших офіційних сторінках в Zoom з трансляцією на сторінки Kyiv Half Marathon і Odesa Half Marathon у Facebook 11 вересня о 18:00.

 

Давай готуватися #бігтиразом 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON 2020 ONLINE та 5th TAVRIA V ODESA HALF MARATHON 2020 ONLINE!