• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Титульний партнер
  • Офіційний водний партнер

Новини

25.09.2020

Медалі 5th TAVRIA V ODESA HALF MARATHON 2020 ONLINE присвячені 195-й річниці проєкту Потьмкінських сходів

Дизайн медалей бігових заходів Ukrainian Majors Running League у 2020 році об’єднано в єдину ідеологічну концепцію. Суть цієї концепції у тому, щоб через дизайн медалей розкрити унікальність і цінність кожного міста старту, зобразивши на медалі певну знакову подію, яка у 2020 році відзначає ювілей і має безпосереднє відношення до міста. Наприклад, медалі Львівського півмарафону присвячені 155-й річниці з дня народження митрополита Андрея Шептицького, а медалі Київського півмарафону – 180-й річниці з моменту публікації першої збірки «Кобзар» Тараса Шевченка.

 

А от на медалях ювілейного 5th TAVRIA V ODESA HALF MARATHON 2020 ONLINE зображені усім відомі Потьомкінські сходи – один із неофіційних символів Одеси. Це споруда з багаторічною історією – про них писав навіть Марк Твен!

 

Проєкт Потьомкінських сходів було розроблено архітекторами Франческо Боффо, Аврамом Мельниковим і Потьє ще у далекому 1825 році, тобто 195 років тому. Цьому ювілею і присвячені цьогорічні медалі Одеського півмарафону.

 

А ще на кожній медалі викарбувано написи, які передають емоції кожного бігуна з максимальним одеським колоритом. Тож якщо на фініші вам раптом захочеться сказати: «Щоб я так жив, як бігаю» або ж «Навіть не вмовляйте мене бігти ще раз, я й так побіжу» – не дивуйтеся. Ви просто ВІДЧУЛИ Одесу 🙂

 

 

 

     Jaffa Mini Marathon 4.2 km Online

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odesa Run 10 km Online

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tavria V Odesa Half Marathon 21.0975 km Online

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

То що, побігли на 5th TAVRIA V ODESA HALF MARATHON 2020 ONLINE?