До старту
залишилось
sponsor
 • Генеральний медіа партнер
 • Генеральний медіа партнер
 • Генеральний медіа партнер
 • Офіційний спортивний партнер
 • Офіційний хронометрист
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Офіційний водний партнер
 • Титульний спонсор

16.07.2018

Відкрито реєстрацію на благодійну дистанцію 3rd Odesa Half Marathon

 

Збір благодійних коштів став невід’ємною частиною бігових заходів компанії Run Ukraine. Щорічно під час заходів в рамках Run Ukraine Running League, окрім спортивної складової присутня й благодійна, мета якої – зібрати кошти та залучити громадськість до вирішення конкретної проблеми.

 

Цього року учасники благодійного забігу на 2 км під час Одеського півмарафону 3rd Odesa Half Marathon збиратимуть кошти на придбання апарату для лікування ран негативним тиском для Одеського центру ендопротезування, ціна якого сягає п’ятдесяти тисяч гривень. Вакуумна терапія – революція в лікуванні ран, адже за допомогою негативного тиску, апарат відсмоктує виділення, судини починають вростати в основу поверхні, покращується кровопостачання і краї рани затягуються, таким чином відбувається швидке загоєння.

 

Лише за останні 10 років у лікувальному закладі виконано більше 500 операцій ендопротезування колінного та тазостегнового суглоба. Проте Центр потребує належного сучасного обладнання для проведення надскладних операцій, в тому числі і спортсменів серед яких і бігуни.

 

Долучитись до збору коштів може кожен охочий вже зараз, зареєструвавшись на благодійний забіг 2 км на 3rd Odesa Half Marathon, який відбудеться 26 серпня. 50% від вартості стартового внеску підуть на благодійність.

 

Цього року під час трьох бігових подій Run Ukraine Running League учасники благодійної дистанції зібрали 180 525 грн. на реабілітаційне обладнання лікарень тих міст, у яких проходили заходи:

 1. під час 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon було зібрано 120 000 грн. для ДУ Інституту травматології та ортопедії НАМН України;
 2. під час 3rd Interpipe Dnipro Half Marathon 48 200 грн. для обласної дитячої клінічної лікарні;
 3. під час 3rd Molokiaya Lviv Half Marathon 12 325 грн. для обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи.

 

На черзі відкриття благодійних дистанцій на такі події:

 

У 2018 році компанія Run Ukraine обрала напрямок над яким планує працювати не один рік. Це будуть не лише збори коштів, це – закладення фундаменту, що допоможе розвивати здорову та спортивну націю.

 

Робити добро легко! Долучайтесь!

 

Для ЗМІ:

Реліз укр.: https://goo.gl/BxFEGs

Реліз рос.: https://goo.gl/J7hPjh

 

Контакти:

Оксана Модієвська

email: [email protected]

тел.: 050 243 71 50

 

Вікторія Веремієнко

email:[email protected]

тел: 067 995 27 67