• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Титульний партнер
  • Офіційний водний партнер

21.08.2018

Вже цими вихідними Одеса прийматиме 3rd Odesa  Half Marathon

 

21 серпня в “Прес-центрі Odessit Ua” відбулась прес-конференція з нагоди проведення

3rd Odesa Half Marathon, який вже втретє пройде в Одесі 26 серпня.

Цього року організатори компанія Run Ukraine очікує на 2 000 бігунів з різних міст України та інших країн. Захід традиційно відбувається за підтримки Одеської міської ради.

 

Цього року Одеський півмарафон отримав найвищу оцінку – 5 зірок від Європейської легкоатлетичної асоціації. Це найвищий рівень сертифікації та оцінювання, який розроблений провідними фахівцями Європи.

 

“Вже традиційно третій рік поспіль Одеса прийматиме міжнародний Одеський півмарафон. Зараз вже зареєстровано більше 1500 учасників із 20 країн світу, серед яких бігуни із Польщі, Франції, Білорусії, Канади, Норвегії, Туреччини та інших країн, а на дистанцію 21 км вже зареєстровано більше 1 000 учасників, саме тому Одеський півмарафон є одним з найбільших бігових регіональних заходів.Це означає, що біговий рух у нашій країні розвивається – і біг стає каталізатором спортивного туризму”,говорить Генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.

 

Маршрут головного бігового старту Одеси вже третій рік поспіль пролягатиме центральними вулицями міста в одне коло. Старт та фініш усіх дистанцій запланований біля Оперного театру. Докладніше з маршрутами різних дистанцій можна ознайомитися на сайті заходу.

Цього року призовий фонд збільшений та складає  65 500 гривень, що майже на 16 000 гривень більше минулорічного. Нагороджувати будуть абсолютних переможців серед чоловіків та жінок на дистанції 21, 0975 км. Він буде розподілений між п’ятьма першими фінішерами серед чоловіків та жінок в абсолютній першості, грошову винагороду також отримають ті учасники, що посядуть перше, друге і третє місця в семи вікових категоріях серед чоловіків та жінок.

 

“Цього року ми підтвердили проведення Odesa Half Marathon дуже давно і заздалегідь про це проінформули громаду, саме тому бігуни почали підготовку до цієї події заздалегідь. Впевнений, що цього року це свято спорту традиційно відбудеться на високому організаційному рівні. Запрошую усі взяти участь в Одеському півмарафоні”- коментує заступник начальника управління фізичної культури та спорту Одеської міської ради Олексій Мурін.

У програмі півмарафону заплановані три індивідуальні забіги на дистанціях: 21, 0975 км, 5 км, та 2 км. У 2018 році вперше пройде естафетний забіг: 1х10 км+1х11,0975 км HeForShe Odesa Half Marathon Relay та 3х5км +1х6,0975 км, що має назву Under Armour Relay.

 

Традиційно під час Одеського півмарафону відбудеться Family Run, участь у якому може взяти сімейна команда у будь-якому складі, навіть батьки з маленькими дітлахами на руках та у візочках. Кожен учасник цієї дистанції отримає фірмові футболки. Також традиційно відбудеться дитячий забіг на дистанціях: 1000 м, 500 м та 100 м, на фініші яких кожен маленький учасник отримає свою власну медаль.

 

В рамках 3-го Одеського півмарафону пройде благодійний забіг на 2 км, метою якого є збір коштів на придбання апарату для лікування ран негативним тиском для Одеського центру ендопротезування, ціна якого сягає п’ятдесяти тисяч гривень. Вакуумна терапія – революція в лікуванні ран, адже за допомогою негативного тиску, апарат відсмоктує виділення, судини починають вростати в основу поверхні, покращується кровопостачання і краї рани затягуються, таким чином відбувається швидке загоєння.

 

На старт благодійної дистанції вийдуть гравці баскетбольної команди “Динамо Одеса” – клуб, який представляє Одесу в найсильнішому баскетбольному турнірі України – Суперлізі!

Що стосується головних медалей фінішерів дистанції 21, 0975 км, вони відрізняються дизайном від минулорічних. Цього року на медалях буде зображений символ міста Одеси. Окрім фінішерів головної дистанції, медалі отримає кожен учасник естафетного забігу, які цього року виконані у вигляді сходинок та символізують те, що для досягнення своєї мети команді потрібно здолати шлях вгору.

 

Нагадаємо, що Одеський півмарафон 3rd Odesa Half Marathon – один із семи етапів бігової ліги Run Ukraine Running League 2018, що включає у себе старти в п’яти містах України: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Запоріжжя. Ліга орієнтована на любителів бігу, серед яких по завершенню останнього етапу визначать переможців серед чоловіків та жінок. Головний приз Run Ukraine Running League 2018  – участь у престижному міжнародному марафоні.

 

УВАГА: 26 серпня, у зв’язку із проведенням масової бігової події, рух автотранспорту буде ускладненим у місті! Ознайомитись із графіком перекриття можна на офіційному сайті події:  https://odesahalfmarathon.org/

#давайбігтиразом!

 

Для ЗМІ:

Реліз укр.:https://goo.gl/HbCfsg

Реліз рос.:https://goo.gl/ALmqmc

 

Контакти:

Оксана Модієвська

email: [email protected]

тел.: 050 243 71 50

 

Вікторія Веремієнко

email:[email protected]

тел: 067 995 27 67